Zorlu Çit İle Güvenlik Sistemleri

ileteknoadmin

Zorlu Çit İle Güvenlik Sistemleri

Site ve ev güvenliği konusunda çok önemli adımlar atan Zorlu tel firması, özellikle artan güvenlik olaylarıyla birlikte hırsızlık, gasp gibi suçların önüne geçilebilmesi adına da tüm müşterilerine yüksek güvenlik imkanı sağlamaktadır.

Özellikle tam koruma isteyen müşterilerimiz için jiletli tel imkanıyla birlikte yüksek uzunluğa sahip tel imkanı sunarken kesinlikle aşılması ve tırmanması zor, jilet ve çivilerden oluşan bu ürünümüzü öneriyoruz. Bu ürünü park ve bahçelerde, site çevresinde, fabrika ve sanayi bölgelerinde, güvenlik riski barındıran alanların çevresinde ve yine evlerinizde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Güvenlik kadar estetik kaygıya da önem vermemiz sebebiyle tüm ürünlerimiz profesyonel ekibimiz tarafından özel olarak üretilmekte ve her dekoratif yapıya uygun olması açısından 28 farklı tür çeşidiyle hizmete sunulmaktadır. Bu alanda da Türkiye’de en öncü firmalardan birisi olan Zorlu Tel, 15 yıldır aralıksız bir hizmet sağlamaktadır. Dekorasyonuna önem veren tüm müşterilerimiz için çim çit ürünümüzü sağlıyoruz.


Hem dekoratif bir görüntü hem de yüksek güvenliği tercih eden müşterilerimiz içinse özel olarak ürettiğimiz panel çit modellerimiz mevcuttur. Panel çitler birçok farklı amaca hizmet edebildiği gibi özellikle yüksek güvenlik isteyen bölgelerde ve çeşitli ayırma bölgelerinde kullanılmaktadır.  Tüm modellerimize göz atmak için internet sitemizi ziyaret edin.

Yazar hakkında

teknoadmin administrator

Bir cevap yazın