Zemin Kaplama Fiyatları

ileteknoadmin

Zemin Kaplama Fiyatları

Firmamız inşaat sektöründe öncü konumdadır. Hem proje, hem de malzeme tedariği ile büyümeye devam etmektedir. Hizmet alanlarımız içinde akrilik zemin kaplama önemli bir yere sahiptir. Bunun yanında epoksi, epdm, tartan, poliüretan, pvc zemin kaplama gibi çeşitli hizmet alanlarımız mevcuttur. Aynı zamanda sentetik çim saha, ahşap parke ve modüller zemin kaplama gibi hizmetleri de vermekteyiz.

Firmamızın malzeme tedariği noktasında da rakipsiz olduğunu ifade etmemiz gerekiyor. İhtiyacınız olan akrilik kaplama dışında spor ekpmanları ve malzemeleri, tel çit sistemleri, çelik sistemler, izolasyon sistemleri, çatı ve teras malzemeleri gibi ihtiyaçlarınızı da firmamız karşılamaya devam etmektedir. Tüm proje ve malzemelerimiz birinci sınıf kaliteye sahiptir. Her zaman en iyi ve en uygun fiyatlı hizmetler vermeye devam ediyoruz.

Özellikle sentetik halı saha kaplama firmamızın ana hizmet alanları içerisinde yer almaktadır. İhtiyacınız olan en uygun halı saha maliyeti çerçevesinde firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Bizi arayarak her konuda bilgi alabilirsiniz. Firmamız tüm taleplerinizi en hızlı şekilde karşılamaya devam etmektedir.

Yazar hakkında

teknoadmin administrator

Bir cevap yazın