Zarf Kullanım Alanları ve Çeşitleri

ileteknoadmin

Zarf Kullanım Alanları ve Çeşitleri

Özel grafikerler tarafından istenen şekle göre tasarımı verildikten sonra son sistem teknolojik baskı cihazlarında kısa sürede basımı gerçekleştirilen piramit takvim masalarda şıklığını korurken markanızın hep akıllarda kalmasını sağlayacaktır. Akılda kalmak rakiplerin önünde yer almak demektir.

Kurumsal anlamda bir şirkete sahipseniz sizin adınıza kurumsal logo ve iletişim için ürün oluşumunu sağlayan matbaalarda özellikle marka tanıtımınız için promosyon olabilecek her tarzda ürün temin edilmektedir. Bizim matbaa ve baskı hizmetlerimiz içerisinde de oto koku, oto paspası, mouse pad, amerikan servis ve bardak altlığı seçenekleri farklı bir tasarım isteyenler için tercih edilebilir.

Zarf Tasarımları ve Çeşitleri

Kağıttan üretilen, firmanıza ait özel yazıları içerisine koyarak barındırabileceğiniz ve firmanızın kimliğini üzerinde bulunduran yine reklam hizmetlerinden biri olarak bilinen zarf tasarımları görüntüsüyle ilgi çekmektedir.  Bir nevi cepli dosya baskı çeşidine benzeyen, yakın amaçlarda kullanılan; eskiden yoğunlukla bir yere posta göndermekte kullanılan bu zarflar günümüzde daha çok çeşitli özel evrakları saklamak için kullanılmaktadır. 

Çeşitli ebatlarda ve farklı baskı kalitelerinde üretimi yapılabilen bu zarflar kullanım alanına göre çeşitlere ayrılır. Piyasada da muadilleri bulunan bu zarfların; Başlıklı zarf, Diplomat zarf, Özel zarf ve Torba zarf olarak çeşitleri bulunur.

Diplomat zarf; ince ve uzun bir tasarıma sahip olan bu zarf çeşidi resmi işlerde kullanılır. Bazen tasarım olarak şeffaf ve içindeki belgenin gözükeceği şekilde de tasarımı kullanılmaktadır.

Yazar hakkında

teknoadmin administrator

Bir cevap yazın