Yaşam Sorunlarınızdan Kurtulmanın Yolları

ileteknoadmin

Yaşam Sorunlarınızdan Kurtulmanın Yolları

2017 yılında İstanbul’da hizmetlerine başlayan Yüksel Danışmanlık ve Gelişim Merkezimiz sosyal çevre içerisinde uyumlu bir şekilde yaşam sürmeniz konusunda yardımcı olmaktadır. Kurumumuzda büyük bir titizlikle çalışmalar devam ettirilmektedir. Uzmanlarımız Beylikdüzü psikolog ihtiyaçlarınız konusunda daima yanınızda olmaktadır. Depresyon, yaşam bozuklukları, kaygı bozuklukları, psikolojik travmalar gibi her türlü sorun için bizlerden profesyonel danışmanlık hizmetleri alabilirsiniz.

Http://www.yukselpsikoloji.com web sayfamızdan da ulaşabileceğiniz kurumumuz, bireysel psikolojik danışmanlık, cinsel danışmanlık, aile danışmanlığı, sınav ve eğitim danışmanlığı, çocuk danışmanlığı gibi birçok alanda kalıcı destekler sağlanmaktadır. Kurumumuzun kadrosunda psikoloji alanında uzmanlaşmış ve deneyim sahibi psikologlar hizmet vermektedir. Profesyonel ekibimizden ayrıcalıklı hizmetler almak için bizimle her zaman irtibata geçebilirsiniz.

Kurumumuzda EMDR terapisi seansları verilmektedir. Kekemelik, depresyon, fobi, kaygı ve panik bozuklukları gibi birçok sorun için bu terapi yöntemimizden yararlanabilirsiniz. Duyarsızlaştırma olarak da bilinen EMDR terapimizden sonra kısa sürede olumlu gelişmelerle karşılaşacaksınız. Terapi süresince stresle başa çıkmanın yolları ve depresyonun etkilerinden kurtulmanın çözümleri bulunmaktadır. Yüksek Danışmanlık Merkezimizden profesyonel destek almak için her zaman bizi arayabilirsiniz.

Yazar hakkında

teknoadmin administrator

Bir cevap yazın