Üstün Teknoloji Koresan

ileteknoadmin

Üstün Teknoloji Koresan

Koresan üstün Kore Teknolojisi ile hizmet vermeye son sürat devam ediyor. Karton Bardak konusunda Türkiye’nin en önde gelen firması olmakla beraber tüm müşterilerine yüzde yüz oranında memnuniyet sağlayan Koresan, piyasanın üstünde kaliteli hizmetleri ve güvencesiyle birlikte Karton Bardak imalatının tüm alanlarına hakim olmuş durumda. Müşterilerine çok uygun fiyatlardan en kaliteli hizmetleri sunan Koresan, olası bir aksilik veya ürünün beğenilmemesi durumunda ön siparişi tamamen iptal ederek müşterinin vermiş olduğu ön ödeme ücretini de geri iade etmektedir. Bu yönüyle de Koresan alanında tek firma olmuş durumdadır.

Koresan toplu olarak karton bardak satımı yapmanın yanı sıra özel müşterileri ve firmaları için de yine üstün teknoloji karton bardak makinası satımı gerçekleştirmektedir. Tüm makinaları son Kore Teknolojisi olarak üretilip tam kurulum ve dökümantasyonlar ile teslim edilmektedir. Bunun yanı sıra Koresan’ın tüm ürünleri uzun yıllar boyunca garanti süresini korurken, karton bardak üretim makinası dakikada 55 bardak üretimine kadar imalat işlemi gerçekleştirebilmektedir.

Koresan, bardak makinasının yanı sıra hammadde konusunda da tüm Türkiye’ye yüksek kalitede karton bardak hammaddesi imal etmekte ve binlerce memnun müşteriye ulaşmaktadır. Yıllardan beri alanında en kaliteli hammaddeleri üreten ve temin eden Koresan, Finlandiya ve Japonya’dan özel imal ettiği hammaddeleri dönüştürerek işler ve tüm müşterilerine kullanımına uygun şekilde satışa sunar.

Yazar hakkında

teknoadmin administrator

Bir cevap yazın