Tesisat Sorunlarınızda Bizimle İletişime Geçin

ileteknoadmin

Tesisat Sorunlarınızda Bizimle İletişime Geçin

Sıhhi Tesisat Bizim İşimiz Tesisatın döşenmesi, bakımı, onarımı, su kaçağı tespiti, su sızıntısı tespiti, tamiri, gider açma, gider açma, tuvalet, lavabo, gider tıkanıklıklarının açılması işleri bizim uzmanlık alanımızdır. Ankara tesisat alanında mahir ustalarla çalışır.

Petek Temizliği Bizim İşimiz

Kombinizin ömrünün uzaması, kombinizin sessiz çalışması, ısınma giderlerinin artmaması petek temizliğine bağlıdır denilebilir. Petek temizliğinin beklenen sonucu vermesi solüsyon seçimine bağlıdır. Temizleme işlemi yapılırken, temizlenecek peteklerin boru çapına göre badınç ayarının yapılması gerekir. Temizlik işlemi yaoılırken kullanılan şeffaf hortumdan suyun kirliliği takip edilir; suyun rengi berrak olana kadar sisteme su vermeye devam edilir. Temizlik işlemi bittikten sonra tesisatın suyu basılır ve sistemin havası alınır. En çok sorulan soru, temizlik işlemi yapılırken evlerin düzen ve temizliğinin etkilenip etkilenmediğidir. Buna vereceğimiz cevap, Ankara petek temizleme işlemleri sırasında evleriniz asla kirlenmeyecektir.

Tıkanık Açma Bizim İşimiz

Lavabo, küvet ve tuvaletler kullanım sonrası hızlı bir çekim yapmıyorsa, tıkanıklık başlangıcı var demektir. Tıkanıklık problemlerine zamanında müdahale edilmez ise, taşmalar meydana gelir ve hijyen problemlerine sebep olur. Kameralı kılavuz sistemi kullanarak Ankara tıkanık açma işkemleti sırasında tıkanıklığın yeri ve boyutu tam olarak tespit edilmektedir. Önemli olan sorunların başlangıcında bizimle bağlantıya geçmenizdir.

Yazar hakkında

teknoadmin administrator

Bir cevap yazın