Sıfır Atık Kutusu Nasıl Çalışır?

ileteknoadmin

Sıfır Atık Kutusu Nasıl Çalışır?

Kullanım alanı yaygın olan sıfır atık kutusuna ait ürünlerin üretimi firmamız tarafından yapılmaktadır. Kaliteli malzemelerle üretilir ve sac üzerine elektrostatik boya ila yapılmaktadır. Farklı boyut ve ebatlarla imal edilebilen ürünlerimiz ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.

Ürünlerimiz farklı atık türleri için uygundur. Bu kapsamda çöp kovası ve atık kutuları kullanım amacına göre tercih edilmelidir. Plastik, cam, kağıt ve metal atıkları için farklı özelliklere sahip atık kutuları bulunmaktadır. Tüm bu ürünlerin özelliği farklı atıkları belli kutular içerisinde depolamak ve geri dönüşüme kazandırmaktır. Atık kutuları kullanım alanına göre farklı renklerde imal edilmektedir. Farkındalık yaratmak adına renk ve model farklılıkları bulunmaktadır.

Gerek iç mekanlarda, gerekse de dış mekanlarda kullanılmak üzere atık kutuları imalatı yapabiliyoruz. İhtiyaçlarınız doğrultusunda ürün bu sayfayı ziyaret ederek seçimlerinizi yapabilirsiniz. Tüm bunlarla ilgili gerekli standartlar Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından belirlenmiş durumdadır. Biz de söz konusu standartlar çerçevesinde tasarım ve imalat yapmaya devam ediyoruz. Firmamızın sunmuş olduğu ürün ve hizmetler hakkında bilgi almak için bizi arayabilirsiniz. İhtiyacınız olan ürünleri de uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Yazar hakkında

teknoadmin administrator

Bir cevap yazın