Şarkı Sözlerinde Kendinizi Bulmak

ileteknoadmin

Şarkı Sözlerinde Kendinizi Bulmak

En popüler şarkılardan Bana da Söyle şarkısını bilirsiniz. Duyguları yazıya dökme çabanızdan vazgeçin. Örneğin üzgün olduğunuz bir durumu kelimelerle dile getirmek yerine karşı tarafa aktarmaya çalışın.

Bu, şarkınızı unutulmaz kılmak için hızlı bir yoldur. En iyi şarkı sözleri, herhangi bir iyi yazı gibi, duygularımızı hissetmemize neden olur çünkü bu deneyimi yakalarlar. Bize ne hissedeceğimizi söylemezler, hissettirirler.

Sadece izleyicinize söylemek yerine, bir şeyler hissetmenin nasıl bir şey olduğu hakkında yazmaya çalışın. Beyin fırtınası yapın, böylece neye sahip olduğunuzu görebilir, seçebilir ve hatta var olan bir fikirden kurgulayabilirsiniz. İlhamınız varsa muhtemelen bu yol en iyisidir.

Yazmayı Denemekten Vazgeçmeyin

İyi şeylere ulaşmak için yazmaya devam edin. Bir dergi alın ve işinize yarayacak birçok şeyi Manzara sözleri de dahil yazmaya başlayın. Yaratıcı süreç böyle işler: herkes iyi şeyler yapma yolunda kötü şeyler yapmak zorundadır. Popüler şarkı Manzara sözleri şarkısına bu linten ulaşabilirsiniz.

Eserin tamamlandığını veya bir kenara bırakılmaya hazır olduğunu hissedene kadar mümkün olduğunca yazın. Tek bir kelime veya ses bile yazmak mükemmel bir başlangıçtır. Şarkı yazmanın zaman aldığını unutmayın.

Her zaman yazmaya çalışın. Duygularınız ve çevredeki dünya hakkında yazın. Sizin için önemli olan bir kişiyi veya bir şeyi tanımlayın.

Bu, bir şarkıya en çok yakışan kelimeleri bulmanıza yardımcı olmak içindir. Bir şarkı her zaman üzücü ya da mutluluk verici olmak zorunda değildir. Kendinizi en iyi ifade ettiğini düşündüğünüz birkaç duyguyu da bir arada aktarabilirsiniz.

Yazar hakkında

teknoadmin administrator

Bir cevap yazın