Saha Betonu Uygulaması Nasıl Yapılır?

ileteknoadmin

Saha Betonu Uygulaması Nasıl Yapılır?

Beton uygulamaları günümüz teknolojisinde çok daha sağlam ve hızlı bir şekilde yapılabilmektedir. Gelişen teknoloji ile birlikte çeşitli araç gereç ve ekipmanlar saha betonu uygulamalarında kullanılmaktadır. Biz de firma olarak birinci sınıf kalitede malzemeler kullanarak en yeni tekniklerle pürüzsüz beton yüzeyleri oluşturuyoruz.

Saha beton uygulamaları genel anlamda 5 farklı aşamada gerçekleştirilmektedir. Firma olarak saha betonu Ankara bölgesinde ön hazırlık yaparak ihtiyaçlarınızı karşılamaya başlıyoruz. Daha sonrasında ise teknolojik tesislerimizde hazırlamış olduğumuz betonu dökmeye başlıyoruz. Beton döküm işleminden sonra yüzeylerin sertleştirilmesi aşamasına geçiyoruz. Yüzeylerin sertleştirilmesi ile birlikte kür işlemini tamamlayarak uygulamanın son aşamasına geçiyoruz. Bu aşamada derz kesimini de yaparak en son aşamada derz dolgusu işlemlerini yapıyoruz.

Firmamız tüm endüstriyel tesislerde, depolarda, yollarda, fabrikalarda, otoparklarda ve buna benzer daha pek çok alanda hizmet vermektedir. İhtiyacınız olan Ankara saha betonu hizmetleri için bizi aramanız yeterli olacaktır. Birinci sınıf kaliteye sahip beton uygulamaları için bizi aramanız yeterli oalcaktır. Keşif, teklif ve ön hazırlık işlemleri ile ihtiyaçlarınızı hemen karşılıyoruz.

Yazar hakkında

teknoadmin administrator

Bir cevap yazın