Popüler Tekne Turları

ileteknoadmin

Popüler Tekne Turları

İstanbul’un her iki yakasında yer alan tarihi güzellikleri yakından görebileceğiniz ve tarihe tanıklık edebileceğiniz İstanbul turları, uygun tekne turu fiyatları ile aynı zamanda boğazın da tadını çıkarabiliyorsunuz. İstanbul boğazının masmavi sularında stres atacağınız tekne turları günübirlik olarak düzenleniyor.

Modern sistemlere sahip tekneler ile düzenlenen tekne turlarında her şey kusursuz olarak düşünülmüş olduğu için tur boyunca rahat ve huzurlu bir gün geçiriyorsunuz. Tekne de sizler için düşünülmüş öğle yemeği eşliğinde müzik dinleyebiliyor, tur boyunca boğazın tadını çıkarıyorsunuz.

İstanbul’un trafiğinden kalabalığından uzak kalacağınız tekne turu ile Boğazın İstanbul’a kattığı güzellikleri yakından görecek, boğazın masmavi sularında ruhunuzu dinlendirecek ve deşarj olacaksınız.

Heyecanın Yeni Durağı Safari Turları

Tekne turları dışında İstanbulluların rağbet gösterdiği yeni bir etkinlik olan İstanbul ATV safari günümüzün en popüler ve en fazla rağbet gören etkinliği haline gelmiştir. Orman içinde heyecanlı bir atv safarisi ile heyecanı iliklerinize kadar hissediyorsunuz.

Safari turlarında size atv sürüş eğitimi ve safari kurallarının yer aldığı eğitimler verilerek safari boyunca heyecanı kesintisiz olarak yaşamanız sağlanıyor. Monoton yaşamın içinde hapsolmuş İstanbullular için yeni bir eğlence kaynağı olan safari turları her hafta sonu düzenleniyor.

Hafta sonlarına yeni bir heyecan getiren safari turlarında atv sürerek hem eğleniyor hem de ormanın doğal yeşilliklerinin tadını çıkarıyorsunuz. Son günlerin popüler etkinliklerinden biri olan safari turları ile tüm stresinizden kurtulabilirsiniz. 

Yazar hakkında

teknoadmin administrator

Bir cevap yazın