Popüler Estetik Cerrahi Uygulamaları

ileteknoadmin

Popüler Estetik Cerrahi Uygulamaları

Cildine ve vücuduna değer verenlerin en çok tercih ettiği adres olan merkezimizde Op. Dr. Cahit Vural tarafından başarılı çalışmalara imza atılmaktadır. Hizmetlerimizdeki temel amacımız, bizi tercih eden hastalarımızın memnuniyetini sağlamaktır. Bilimsel verilere dayanarak yapılan uygulamalarımızdan ameliyatsız yanak inceltme yöntemi büyük ilgi görmektedir. Kaliteli hizmet anlayışı çerçevesinde uygulanan bu yöntem ile kesiye gerek kalmadan yanak bölgesindeki gereksiz yağlar alınmaktadır.

Vücudun belirli bölgelerinde biriken yağlar ciddi sorunlar meydana getirebilmektedir. Ancak artık korkmanıza ya da üzülmenize hiç gerek yok. Doktorumuz tarafından uygulanan lipomatik yöntemi ile bu fazla yağlarınızdan kurtuluyorsunuz. Son derece avantajlı olan bu uygulama sonrasında normal hayatınıza çok kısa sürede dönebiliyorsunuz.

Merkezimizde başarılı bir şekilde uyguladığımız işlemlerden biri de H100 aşısı olarak karşınıza çıkıyor. Cilt dokusunun sıkılaşmasını sağlayan bu doğal yöntem sayesinde mimik hareketlerinin neden olduğu kırışıklıklar ortadan kalkıyor. Lokal anestezi kremi sürülen bölgeye mezoterapi yöntemi sayesinde H100 aşısının uygulanması sağlanıyor. Boyun, yüz, gıdı, el üzeri ve dekolte bölgelerine uygulanabilen bu yöntem için seans sürelerini cilt tipinize göre belirliyoruz.

Yazar hakkında

teknoadmin administrator

Bir cevap yazın