Pisa Edu Yurtdışında Kaliteli Eğitim Danışmanlığı

ileteknoadmin

Pisa Edu Yurtdışında Kaliteli Eğitim Danışmanlığı

Merkezi İstanbul’da olan Pisa Edu, aynı zamanda İtalya / Milano’da da bir ofise sahiptir. İtalyada üniversite eğitimi üzerine hizmet sunan bir danışmanlık şirketidir.

Pisa Edu, sektörde 2012’den bu yana İtalya’da yerel olarak birçok eğitim ajanslarına danışmanlık hizmeti sunmuş olup günümüzde  İstanbul’da da kendi faaliyet alanına sahip olmuştur. İtalyada yüksek lisans eğitimi üzerine de danışmanlık hizmeti veren firma, aynı zamanda Roma, Modena, Milano, Torino, Pavia, Forli, Genova ve Perugia gibi şehirlerde de çalışma ekibine sahiptir.

Yurtdışında eğitim görmek isteyip, kararsız kalan kişilere yönlendirici ve oraya ulaştıklarında uyum sağlama kolaylığı açısından birçok hizmet sunmaktadır firma. Bun hizmetleri başlıca şöyle sıralayabiliriz;

  • Üniversite ve dil okulu başvuru
  • Üniversiteye kayıt, konsolosluk işlemleri
  • Eğitim vizesi için alması gereken vize işlemleri
  • Öğrencinin İtalya’ya ulaşımı sonrasında havalimanında karşılanmasına
  • İletişim için ihtiyaç duyacağı sim kart ve ulaşım kartı temini
  • Banka kartı alınması ve yerelde resmi işlemler konusunda danışmanlık ve barınma hizmeti.

Örneğin yurtdışında tıp eğitimi almak için ülkenizden çok uzaklara gittiğinizi düşünün. Yukarıda sayılan maddeler tam da ihtiyacınız olan hususlar değil mi! Bu gibi hizmetlerin ayağınıza gelmesi motivasyon ve uyum açısından hiç şüphesiz çok faydalı olacaktır.

Yazar hakkında

teknoadmin administrator

Bir cevap yazın