Paykasa Limitleri Ne Kadar Oluyor?

ileteknoadmin

Paykasa Limitleri Ne Kadar Oluyor?

Ülkemizde ve dünya üzerinde e–pin olarak da ifade edilen paykasa, online alışverişlerde kredi kartı yerine kullanılabilecek olan bir ödeme aracıdır. Tek kullanımlık bir ömre sahip olan bu ödeme aracı, kullanıcısına güvenli bir alışveriş deneyimi kazandırmak amacıyla geliştirilmiştir.

Belirli limitlerle alıcılarına sunulan paykasa, Euro cinsinden para birimi ile limitlendirilmektedir. Kart içerisindeki bu limitin tek seferde kullanılması gerekmektedir.

Paykasa Limitleri Ne Kadar Oluyor?

Genellikle 10 Euro’dan başlayan paykasa kart limitleri, en fazla 500 Euro’ya kadar yükseliyor. Ücretlendirilmesi de, yine paykasa kart limitine ve o günün kur değerlerine göre değişiklik gösterebilmektedir.

Genel olarak paykasa limitlerine bakılacak olursa; 10, 20, 30, 50, 100, 150, 200, 300, 400 ve 500 Euro’dan meydana gelmektedir. Tüketiciler bu limitleri ve ücretlerini göz önünde bulundurarak kendisi için en uygun paykasa kartı tercih etmekte ve paykasa satın al işlemi ile bu karta sahip olabilmektedir.

Son zamanların en ideal ve en güvenli ödeme kanallarından olan bu sistemin temini için paykasa resmi bayilikleri ile iletişime geçilmesi gerekmektedir. Ancak bu şekilde paykasa al işlemi gerçekleştirebilmek ve bu kartı kullanabilmek mümkündür. Detaylı bilgi için https://www.cashpaykasa.com/paykasa.html adresini ziyaret edebilirsiniz.

Türkiye’nin hemen hemen pek çok bölgesinde paykasa ile alakalı hizmet veren bayilik bulunmaktadır. Bunlardan biri de cashpaykasa.com adresidir. Bu adres üzerinden gerekli bilgiyi edinebilmek mümkündür.

Yazar hakkında

teknoadmin administrator

Bir cevap yazın