Öğrenci Kredi Kartı Veren Bankalar Aidat Alıyor Mu?

ileteknoadmin

Öğrenci Kredi Kartı Veren Bankalar Aidat Alıyor Mu?

Hayatımızın en güzel ve unutamadığımız yılları belki de öğrencilik yıllarıydı. Bu yıllarda aynı zamanda ekonomik anlamda bocalama dönemi geçiririz. Düzenli harcamayı ve parasal anlamda ayakta durmayı yine bu dönemde az buçuk öğreniriz. Bu dönemde harcamalar adına ihtiyaçlarımızı gidermek ve ileri tarihe ertelemek için öğrenciye kredi kartı veren bankaların yolunu tutarız.Öğrenciye bankaların hemen hepsi kredi kartı veriyor bütçenize ve cebinize uygun bankayı seçmek sizin elinizde. Öğrenci kredi kartı veren bankalardan kart aidatı almayanlar; HSBC bankası, Garanti bankası , Şekerbank ve Halkbank’tır.Bunların dışındaki bankaların birçoğu aidat veya kart ücreti adı altında cüzi miktarda para isteyebilir.

Bankalar günümüzde paranızı biriktirmek ve değerini korumak adına kurulan işletmelerdendir. Kişiye değişen faiz oranlarıyla birçok hesap ve seçenek sunmaktadır. Faiz oranları mevduat hesabına yatırdığınız para ile o güne göre değişkenlik gösterir. Hesaplama kısaca Yatırılan miktar × faiz oranı × vade ( gün/3600) formülü ile hesaplanır.  En yüksek faiz veren bankalar ;

$  Fibabank

$ Odeabank

# İng bank

“.75 Burgarbank

“.25 Alternatif bank dır.

Ülkemizde en köklü ve en yaygın bankalardan bir olan 1700 ü aşkın şubesi ile liderliğini koruyan ziraat bankası internet bankacılığıyla bankacılık işlemleri artık daha pratik ve kolay hale geldi. İnternet erişiminin olduğu her yerde bilgisayarınızdan ve akıllı telefonlarınızdan ziraat bankası internet bankacılığı için giriş yapabilir banka önlerinde sıra beklemeden her türlü bankacılık işlemlerini kolayca yapabilirsiniz. Vaktiniz sizin için değerli diyorsanız internet bankacılığını tercih edin. Ayrıca kredi kampanyaları ve bankacılık ile ilgili tüm sorularınızın yanıtını sitemizde bulabilirsiniz.

Yazar hakkında

teknoadmin administrator

Bir cevap yazın