Mobil Restoran Otomasyon Sistemi

ileteknoadmin

Mobil Restoran Otomasyon Sistemi

Şirketinizdeki tüm detayları bir elinizde ve herhangi bir mobil cihazda izleyebilmek için restoran satış sistemi oluşturulmuştur. Dünyanın neresinde olursanız olun, tüm detayları ekranınızdan anında takip edebilirsiniz.  Bu yazılım tek veya şube restoranlarda, yemekhanelerde, kafelerde, pastanelerde, otellerde kullanılabilir; kısaca, kısa işiyle ilgili her yerde bu sistemden yararlanabilirsiniz.

Kullanıcı arabirimi seçtiğiniz herhangi bir dilde sağlanabilir. Yiyecek ürünlerinizi yabancı müşterilerinize uygun girebilir ve bunlarla ilgili resimleri ve açıklamaları istediğiniz dilde gösterebilirsiniz.

Genel Özellikler

Otomasyon sistemi ile ilavelerinizi kolayca takip edebilirsiniz. Hangi kutudan hangi komut verilir? Hangi kutular boş ve hangileri dolu masaları temsil etmektedir? Hangi masalar ödeme yapmıştır? Tüm bunlar restoran otomasyon sistemi ile sahip olabileceğiniz bilgilerin yalnızca küçük bir kısmıdır.

resptoran pos sistemi

Bunun dışında sistem size masalarda uygulayabileceğiniz bazı seçenek kolaylıkları sunar. Örneğin, tabloları birleştirebilir, ayırabilir, istemcileri başka bir tabloya aktarabilir ve bunları yeni tabloyla izleyebilirsiniz.

Kolaylık ve Zamandan Tasarruf

Otomasyon sistemi, müşterilerinizin siparişlerini hızla takip etmenize yardımcı olur. Verilen siparişler otomatik olarak mutfağa aktarılır ve pişirme personeli bu siparişleri hazırlamaya başlar. Bu hazırlık sırasında siparişlerde kullanılan malzemeler depo stoklarından otomatik olarak azaltılabilir ve bu malzemeler kolayca takip edilebilir.

Bu işlemle malzemelerin dairesel miktarını takip edebilir ve gerekirse yeni malzeme sipariş edebilirsiniz; Ayrıca bu işlemi otomatize edebilirsiniz. Yemek tarifleriniz otomasyon sistemi içerisinde yapılandırılabilir ve bu işlemle herhangi bir yiyeceğin maliyetini bu yazılım ile anında hesaplayabilirsiniz.

Yazar hakkında

teknoadmin administrator

Bir cevap yazın