Lamine Kaplama Dişler

ileteknoadmin

Lamine Kaplama Dişler

Diş yüzeyinin zarar görmesi ve estetik olarak kötü görünmesi durumunda uygulanan lamine diş tedavisinde porselen malzeme kullanılarak kaplama yapılmaktadır. Sert bir malzeme olan porselen malzeme ile aşınma ve yıpranma olmayan dişlerinizin mevcut halini koruyacağınız gibi kaplama ile bembeyaz ve görsel açıdan kusursuz dişlere sahip olacaksınız. Tüm dişlere uygulanabilen bir yöntem olması dişlerinizi korumanıza yardımcı olur.

Diş eğrilikleri, diş yüzeyinde kırılmalar oluştuğunda uygulanan lamine diş tedavisi ile kırılan dişlerinizi tamamlayabilir, diş sağlığınızın korunmasını sağlayabilirsiniz. Diş sağlığınızın yanında dişlerinizin daha estetik olmasını sağlayabilir, sağlıklı gülüşler ile kendinizi iyi hissedebilirsiniz. Görsel açıdan kusursuz olan dişleriniz ile mutlu bir hayat sürebilirsiniz.

Emax Diş Kaplama

Porselen diş kaplama tedavisine benzer bir şekilde uygulanan emax diş kaplama tedavisi lamine kaplama yönteminden farklı olarak sadece ön dişlere, kesici dişlere uygulanmaktadır. Porselen kadar sert bir malzeme olmamasından dolayı sadece ön dişlere uygulanan ve buradan detaylı bilgi alabileceğiniz bu yöntemde diş bakımı ve temizliği periyodik olarak yapıldığında ömürlük kullanacağınız dişlere sahip olabilirsiniz.

Diş eğriliği ve ön dişler arasında yer alan boşlukların tedavisinde tercih edilen emax diş tedavisi ile kusursuz dişlere sahip olursunuz. Sert darbelere karşı direnci düşük olduğundan dolayı keçisi dişler ve ön dişlere uygulanabilen bu yöntem ile beyaz ve dolgun dişlere sahip olabilir, diş temizliğini ve bakımını düzenli yaptığınızda aşınmadan uzun yıllar dişlerinizi kullanabilirsiniz.

Yazar hakkında

teknoadmin administrator

Bir cevap yazın