Kuşkonmaz Tellerde Fiyat Aralıkları

ileteknoadmin

Kuşkonmaz Tellerde Fiyat Aralıkları

Evinizi kuşlardan koruyacak olan Kuşkonmaz fiyatları oldukça ekonomik olduğu için evinizin tüm pencerelerini, kapılarını kuşkonmazlar ile çevreleyebilirsiniz. Ekonomik olduğu kadar performans açısından da sizi tatmin edecek olan kuşkonmazlar ile kuş tüneme probleminden kurtulabilirsiniz. Polikarbon malzeme ve metal kullanılarak üretilen kuşkonmazlar paslanmaz, alev almaz, yangına dayanıklı ürünlerdir.

Çok uygun fiyatlara satın alabileceğiniz kuşkonmazlar bir metrede 84 adet dikene sahiptir. Her bir dikenin uzunluğu 11 cm olmakla birlikte her bir diken 1.5 mm çapına sahiptir. Kuşlara hiçbir zararı olmayan kuşkonmazlar sadece kuşları evinizden, balkonunuzdan uzak tutar. Kuş tüneme sorununa karşın çok eski zamanlardan günümüze kadar kullanılan bir yöntem olan kuşkonmazlar işlevsel olarak çok faydalıdır.

Paslanmaz Kuşkonmazlar

Paslanmaz özelliklere sahip olan kuşkonmaz tellerin modelleri, estetik olarak şık tasarımlara sahip olduğu için evinizin dış cephesinde veya binaların dışında, balkonlarında gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. TSE, CE ve EN normlarına göre üretilen kuşkonmazlar çok eski dönemlerden günümüze kadar en etkili yöntem olarak tercih edilmiştir.

Kuşkonmaz tel çeşitleri kuş türüne göre farklı uzunluklara ve ölçülere sahiptir. Vida yardımı ve kimyasal yapıştırıcı ile uygulayabileceğiniz ve çok basit bir şekilde uygulanan kuşkonmazlar silikon kullanılarak da çok kısa süre de monte edilebilir. Puzzle gibi birleştirme özelliğine sahip olduğu için istediğiniz uzunluğa kadar kuşkonmaz birleştirebilirsiniz. Bir veya birden fazla sıra halinde uygulayarak ayak genişliği fazla olan kuşlara karşı da tedbir alabilirsiniz.

Yazar hakkında

teknoadmin administrator

Bir cevap yazın