Kayseri Özel Çocuk Diş Kliniğimiz

ileteknoadmin

Kayseri Özel Çocuk Diş Kliniğimiz

Çocukların dişleri daha hassas ve bakımı zor olmaktadır. Bu noktada diş tedavisinin düzenli aralıklarla yapılması gerekmektedir. Çünkü çocukların bütün dişleri süt dişlerinden oluşmamaktadır. Bunların küçük yaşlarda çürümesi ya da sararması ilerleyen zamanlarda sorunlar yaşamasına neden olacaktır. Bu tarz durumların erken teşhis edilebilmesi için kayseri özel çocuk diş sağlığı merkezi olarak faaliyetlerimizi sürdürdüğümüzü bilmenizi istiyoruz. İşlemlerimizi titizlikle ve profesyonel bir biçimde yerine getiriyoruz. Bu kapsamda uzman kişilerle ortaklaşa hareket ediyoruz.

Kayseri’deki kliniğimizde tam 7 adet uzman diş hekimiyle birlikte çalışıyoruz. Randevu usulüne göre hareket ediyoruz ve hangi hekimimiz uygunsa ona sizi yönlendiriyoruz. Çocuğunuzdan ayrı olarak sizlerin de dişlerine bakım yapıyoruz. Bunun için öncelikle muayene işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Genellikle kayseri implant servisimize başvurmakta olan hastalarımıza da bu imkanı sonuna kadar sağlıyoruz.

Tüm bunların ışığında siz de daha güzel ve parlak dişlere sayemizde sahip olabilirsiniz. Özellikle kayseri ortodonti hizmeti açısından rakipsiz olduğumuzu bilmeniz gerekmektedir. Ondan dolayı da diş bakımınız ve diğer işlemleriniz için bizimle çalışabilirsiniz.

Yazar hakkında

teknoadmin administrator

Bir cevap yazın