Kahve Ambalajı, Şeffaf Poşet ve Doypack

ileteknoadmin

Kahve Ambalajı, Şeffaf Poşet ve Doypack

“Kahve bizi sert, ciddi ve felsefi yapıyor.” der Jonathan Swift. Bizde de bir kahvenin kırk yıl hatırı vardır. Gerek dünyada gerekse ülkemizde kültürün ve yaşamın bir parçası haline gelen ve yorgunluğumuzun ardından, kız isteme merasimlerinde ve arkadaş sohbetlerinde bize eşlik eden bu eşsiz içeceğin kokusu, tadı ve tazeliği çok önemlidir. Bu sebepledir ki kahve ambalajı kahveyi bu denli seven bizler için dikkat edilmesi gereken bir husustur ve kahvenin türü ile yapısına uygun olarak üretilen ambalajlar tercih edilerek kahvemizin ilk günkü tazeliğinde kalmasını, kokusunu ve tadını muhafaza etmesini sağlayabiliriz.

Bu noktada ise firmamız tarafından Bakanlıkça onaylanmış tesislerde, gerekli hijyen ve migrasyon koşullarına uygun olarak üretilen ve kahve ile teması uygun olan kahve ambalajlarımızı kullanmanız faydalı olacaktır. Yirmiden fazla çeşidimizin mevcut olduğu kahve ambalajları kategorisinde tercih edebileceğiniz türlerden biri şeffaf poşet kategorisindeki ürünlerimizdir. Modern teknoloji ile üretilen, yırtılma, patlama gibi sıkıntıların yaşanmadığı şeffaf poşetlerimizin ağzı kapatıldığı anda kahveniz ısı, ışık gibi dış etkenlerden etkilenmeyecek ve kahvenizi ilk günkü tazeliği, tat ve kokusuyla saklayabileceksiniz.

Yine firmamız bünyesinde, kahvenizi güvenle saklayabileceğiniz “Ayakta Duran Torba” olarak da adlandırılan “Doypack Torbalar” da mevcuttur. Şık görüntüsü ve son derece kullanışlı olmasının yanı sıra kahvenizin her türlü dış etkenden koruyacak olan bu torbalar kahve keyfinize değer katacaktır. Kahvelerinizi tamamen onun için üretilen torbalarda saklamanızı şiddetle tavsiye eder, bol kahveli günler dileriz.

Yazar hakkında

teknoadmin administrator

Bir cevap yazın