İş Güvenliği ve Sertifikasyon

ileteknoadmin

İş Güvenliği ve Sertifikasyon

Kaizen firması olarak yalnızca uzman olduğumuz konuda profesyonel olarak tüm müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Avrupa Birliği, Dünya Bankası ve diğer uluslararası fonlardan yararlanmanız için projelerinizi tek bir elden hazırlayıp koordineli olarak müşterilerimizin iş ve hazırlık işini arttırmaya yönelik çalışmaktayız. ISO 9001 Belgesi Kalite Yönetim Sistemi olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu belge sayesinde iş yönetimini ve mevcut mevzuatın yürütülebilir olduğunu göstererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmanızı sağlar. 


Özellikle profesyonel olarak yapılan işlerin birçoğu için değişmez bir belgedir. Bu belge zorunlu bir şart olmadığı gibi özellikle işini profesyonel olarak yapmak ve gerçekleştirmek isteyen birçok müşterimizin tercihidir. Bunun yanı sıra ISO 13485 belgesi sayesinde de özellikle tıbbi cihazlarda üretim ve ticaret yapmak isteyen firmalar büyük zorlukları atlatmış olmaktadır. Bu belge sayesinde birçok kolaylık karşınıza çıkacaktır. Tıbbi cihazların tamamının kalite kurallarına küresel anlamda uymasını sağlar. 

Bu belgeler sayesinde uluslararası standartlara sahip firma olabilirsiniz ve hem üretim hem de ticaretinizi tüm müşterilerinize güven vererek gerçekleştirebilirsiniz. OHSAS 18001 belgesi ile İngiliz Standartlar Enstitüsü tarafından hazırlanmış İş Güvenliği ve Sağlığı standardına rahatça sahip olabilirsiniz.

Tüm bu sertikalar kapsamında rahat bir şekilde işinizi sürdürebilir ve piyasada güvenle ticaret yapabilirsiniz. Özellikle de büyük düşünen ve etken bir şekilde var olmak isteyen tüm firmaların ilk tercihi olmaktadır.

Yazar hakkında

teknoadmin administrator

Bir cevap yazın