Instagram’da Reklam ve Hesap Fiyatları

ileteknoadmin

Instagram’da Reklam ve Hesap Fiyatları

Sosyal medya hesapları arasında en çok kullanılanlardan birisi olan instagram’da çok sayıda takipçi ile markasına ait paylaşımları gerçekleştirmek ve reklam aracı olarak kullanmak isteyen kişilere Instagram Reklam Fiyatları ile ilgili bilgileri aktarmaktayız.

Orijinal isimli ve takipçilik, gerçek hesaplar üzerinden story ve gönderilerde markalarınıza ait görsellerin ve detayların yer almasını istiyorsanız, sizlere bu reklam hizmetlerinde yardımcı olacak kişilerle tanışabilirsiniz. Hangi ücretlerle ve ne kadar süreyle reklamları yaptırabileceğinizin yanıtını vermekte olan çok sayıda ilanı bulabilirsiniz.

İsteklerinize ve beklentilerinize göre ilgili kategoriler üzerinden yapacağınız araştırmalarda karşınıza çıkacak olan ilanlar sayesinde uygun fiyatlarla hesapları kullanma veya satın alma alternatiflerini elde edebilirsiniz. İnstagram’da reklamcılık hizmetlerinde ve hesap satın almada ne kadar ücreti ödeyeceğinizi öğrenmek adına adreslerimize gelebilirsiniz.

Satılık Netflix Hesapları ve Fiyatları

Dizi tutkunlarını yakından ilgilendiren Netflix Hesapları ile ilgili ilanlara yer verdiğimiz hizmetlerimiz sayesinde daha rahat edebileceksiniz. Yalnızca internet üzerinden izlenebilen ve Netflix üyelerinin takip edebileceği dizileri uygun fiyatlarla izleyebilme imkanını yakalamak istiyorsanız, adreslerimiz sayesinde en iyi ilanları satın alabilirsiniz.

Yüksek takipçilere sahip olan sosyal medya hesaplarında reklamları yaptırmak veya sahip olacağınız Netflix hesabı ile dizileri sınırsız bir şekilde ve birden fazla cihazla izleyebilmek için sitelerimizde mevcut olan ilanları değerlendirebilirsiniz. Bütçelerinize uygun rakamlarla reklamcılık ve hesap satın alma işlemlerinden faydalanmanıza olanak verilmektedir. Bu sayede sizler için en doğru alternatiflere ulaşmanın güvenini yaşayacaksınız.

Yazar hakkında

teknoadmin administrator

Bir cevap yazın