İmplant Uygulama Alanı

ileteknoadmin

İmplant Uygulama Alanı

Bazı nedenlerden dolayı diş eksilmesi yaşanabilmektedir. İmplant uygulaması eksik kalan dişlerin tamamlanması adına çene kemiğine yerleştirilen bir tür vidadır. Vida sayesinde diş kökü oluşturulur ve protez diş çene kemiğine yerleştirilir. İmplant uygulama alanı İmplant diş Türkiye ile profesyonel ekip çalışmasıyla ülkemizdeki diş hastanelerinde uygulama alanı bulmaktadır. Detaylı bilgi için https://implantturkiye.com web sitesine göz atabilirsiniz.

Tüm dişlerin kaybında damak adı verilen protez diş uygulaması yapılmaktadır. Bu uygulama ne yazık ki bazı durumlarda kişiyi olumsuz etkileyebilmektedir. Zaman içerisinde oynama yaşanabilmekte ya da fazla diş kaybında daha sık kullanılabilmektedir. Ancak implant uygulaması tek diş için de uygulanabilmektedir. Kullanım süresi oldukça uzun olduğundan damak uygulamasına göre daha avantajlıdır. Kısmi olarak dişsiz kalan bölgede çevredeki dişlere zarar vermeden uygulama alanı bulmaktadır.

İmplant Tedavi Süresi

İmplant uygulanma süresi toplamda 8 ay sürmektedir. İlk etapta implant uygulaması yapılır. Ardından alt çene için 2 ay implant vidasının çene kemiğine kaynama süreci beklenir. Uygulama üst çenede olacaksa bunun için 3 ay beklenmektedir. Kademe kademe gerçekleşen implant uygulama sürecinin bu denli uzun olması protezin çene kemiğine uyum sağlaması içindir.

İmplant uygulaması konusunda tereddütleriniz bulunuyor ve bir yandan da bu işlemi yaptırmak istiyorsanız sizler de İmplant diş İzmir ile sağlıklı implant uygulamalarıyla tanışabilirsiniz. Bu süreçte profesyonel bir destek aynı zamanda da titiz çalışma için sizler de güvenilir bir yer tercihinde bulunabilirsiniz. Fiyat bilgilerine de https://implantturkiye.com/turkiye-implant-fiyatlari.html adresi ile ulaşabilirsiniz.

Yazar hakkında

teknoadmin administrator

Bir cevap yazın