Hem Eğlence Hem Kazanç

ileteknoadmin

Hem Eğlence Hem Kazanç

Çanaklı ve çanaksız olarak iki farklı sisteme sahip olan sigara makinesi, 7’li ve bonuslu sigara makinesi modelleri arasından dilediğiniz modeli satın alabilirsiniz. Çoklu seçme sistemini sizlere sunmuş olduğumuz 1 TL at 2 – 3 – 4 – 5 oyna veya 2 TL at 3 oyun – 4 – 5 – 6 oyna seçeneklerini müşterilerinize sunabiliyorsunuz. Bonuslu ve çok seçenekli sigara makineleri sayesinde oyuncular oynadıkları oyunlar için ek bir ücret ödemeden tekrar oyun oynayabiliyorlar. Bu sayede daha çok müşteri makineleri kullanmış oluyor.

Otomatlı sistemlere sahip olan satılık sigara makinesi ile müşterilerinizin hile yapmasını önleyebilir, çok sayıda sigara düşürmesinin önüne geçebilirsiniz. Bu sayede hile yapmak isteyen müşterilerinizi hayal kırıklığın uğratacağınız gibi zarar etme olasılığını da ortadan kaldırmış olursunuz.

Size sunacağımız sigara makinesi aparatı ile 100 adet jetonda 5 adet sigara düşürme veya farklı kombinasyon ayarları da yapabiliyorsunuz. Bu sayede her zaman kasanız kazanırken hiçbir zaman zarar etmiyorsunuz. Yerli imalat olarak size sunduğumuz satılık sigara makineleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yazar hakkında

teknoadmin administrator

Bir cevap yazın