Güncel Kampanyalara Nasıl Ulaşırım?

ileteknoadmin

Güncel Kampanyalara Nasıl Ulaşırım?

Özellikle yoğun çalışan ama bütçe kısıtlaması yapan düzenli bir hayat yapısına sahip kişiler market kampanyaları ile çokça ilgilenirler. Migros ve benzeri marketlerin kredi kartı kampanyaları alışveriş esnasında alınan ürünlerden ev ekonomisi yapımına katkı sağlar. İndirimli alışveriş sunmasının yanı sıra biriken paralarla bir sanal kumbaranızda oluşmuş oluyor. 

Bu tarz kampanyalara internet üzerinden Kampanyabul sitesi gibi siteler aracılığıyla ya da bu sitelerin sosyal hesaplarını da takip ederek güncel kalabilirsiniz. Migros’un kullanıcılarına sunduğu sanal marketi üzerinden sunduğu migroskop dergisinde de güncel kampanya bilgilerine ulaşılabilir. Kampanyaları düzenli takip etmek için şurayı takip edebilirsiniz.

Migros Kartı Nasıl Alabilirim?

Sadece Migros mağazalarında geçerli olan ve her kullanımınızda sizlere ya indirimli alışveriş seçeneği ya da kart içerisinde puan biriktirme gibi migros kampanya imkanı sunan Migros Money Club karta sahip olmak artık eskisinden daha kolay hale gelmiştir. 

Artık sanal olarak internet üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz. Öncelikle çıkan formda kart numara bilgileri kısmını boş bırakmalısınız. 

Adınızı, soyadınız, cep numaranızı, cinsiyet, e posta adresiniz ve yaşadığınız ili seçtikten sonra kullanıcı sözleşmesi kısmını okuduktan sonra onay kutucuklarını işaretleyip kaydınızı tamamlamış olursunuz.

Bu işlemin ardından kartınız olmadan migros marketlerde alışveriş yaptıktan sonra kasadan geçerken cep numaranızı verirseniz migros kartın tüm avantajlarından faydalanmış olursunuz. Ayrıca ben somut olarak bir karta sahip olmak istiyorum diyorsanızda Migros marketlerden 1,5 tl karşılığında kasalardan kartı satın alabilirsiniz.

Yazar hakkında

teknoadmin administrator

Bir cevap yazın