Gönderici Gereksinimlerine Göre Palet Özelleştirme

ileteknoadmin

Gönderici Gereksinimlerine Göre Palet Özelleştirme

Özelleştirilmiş bir paleti harika yapan şeyin bir kısmı, plastik palet ürünleri fiyatları dışında üzerine koyduğunuz ve bir üretim makinesine sığacak şekilde üretilmiş ürünler için özel olarak tasarlanabilmesidir. Ayrıca, belirli giriş türlerini ve nakliye işleminde ele alınma şeklini yansıtacak şekilde özelleştirilebilir. Ne göndereceğinize değer veriyor musunuz?

Paletlerinizin, neye ve nasıl göndereceğinize uyacak şekilde özelleştirilmesi, bu ürünlerin bütünlüğünün korunmasına yardımcı olur. Hasar görmüş ürünlerle çalışmak, palet tedarikçinizle ne göndereceğinizi tartışarak önlenebilecek alım sürecine maliyet ve gereksiz güçlük katar. Boyut, ağırlık ve paletin ürünlerinizle birlikte nasıl kullanılacağı veya depolanacağı bu noktada önemlidir.

Ek olarak, özelleştirmeyi ürününüze değer katmak olarak düşünün. Ürününüzün amacına uygun olarak ulaştığını ve müşterilerinize iyi sevk edilmiş bir ürün sunduğunuzu unutmayın. Özelleştirme, şirketinizi uzun vadeli olarak etkileyebilecek faydalara sahiptir.

Ürününüzü Nakliye İçin Koruma

Paletler arasında euro palet çevre dostu, geri dönüştürülebilir ve tekrar kullanılabilir niteliktedir. Ahşaptan yapılmış paletler piyasaya yüzde 93 hakimdir. Boş tahta paletler, inşaat için kullanılan ahşaba bağlı olarak 12 ila 30 kg aralığındadır.  120 x 100 standart palet 3 ton statik yük taşıma kapasitesine sahiptir.

Taşıyacağınız yüke bağlı olarak farklı boy ve sayılarda paletler kullanabilirsiniz. Ancak, aynı zamanda paletlerin taşınabilirliğini de düşünmeniz nakliye sırasında yaşayacağınız sorunları minimuma indirecektir. Bu sebeple en çok kullanılan standart boy paletleri tercih etmek işlerinizin yürümesi açısından ve uzun vadede daha yararlıdır.

Yazar hakkında

teknoadmin administrator

Bir cevap yazın