Genleri Hayvancılık Fışkıran Bir İl

ileteknoadmin

Genleri Hayvancılık Fışkıran Bir İl

Kars, genlerinde hayvancılık olan bir memleket ve bu memleketin bu sektöre can veren yerinin adı da Mert hayvancılık olarak bilinir. İsmimizi, güven temel tabanlı bir anlayışla tüm Türkiye’ye duyurmanın verdiği güven ile yapmaktayız.

Babadan oğula geçen, dede mesleği olarak zikredilen bir durum! Yılların verdiği tecrübe ile günümüz teknolojik gelişmelerini harmanlayarak, sizlere en iyi hizmeti hedefleyen bir yapımız bulunmaktadır. Bunun için, bu sektörde aranan bir özellik olan; Türkvet sistemine kayıtlıyız. Çiftliğimizde yer alan tüm hayvanların her türlü sağlık taraması ve aşıları yapılmıştır. Resmi her türlü evrakı bulunmaktadır.

İster Kurban İster Yaylım İster Damızlık

Sığır denince akla gelen hemen her tür, çiftliğimizde mevcuttur. Sığırlarımız, doğal ve sağlıklı olması ile bilinir. Hemen her bütçeye uygun ürün yelpazesine sahibiz. Hangi amaç ile isteniyorsa, o amaç için ürünümüz bulunmaktadır. Kurbanlık arayanlara kurbanlığımız; yaylım için sığır bakanlara yaylıma sığırımız; damızlık için üretim düşünenlere de damızlık büyükbaş hayvanlarımız bulunmaktadır.

Satışını yaptığımız her hayvan, sizin adına kaydı yapılana kadar garantimiz altındadır. Satışını yaptıktan sonra da talep gelmesi halinde, satış sonrası rehberlik hizmetimiz bulunmaktadır. Her şeyi ve daha fazlasını www.merthayvancilik.com web sitemizden öğrenmeniz mümkündür.

Önce Memnuniyet

Kars yaylalarından beslenen, sığır ve cinsleri üzerine yaptığımız faaliyet, yüz yıllık bir sevdamızdır. Biz dededen böyle gördük diye bileceğimiz bir hakikattir. İnek çeşitleri olarak, damızlık mı, kurbanlık mı istenmekte! Sizlere; yaylımlık, yerli ırk ve montofon ile simental danalar arasında yapacağınız bir seçim yapa bilme imkanı veriyoruz. Bunun için sizleri mekanımıza bekliyoruz.

Yazar hakkında

teknoadmin administrator

Bir cevap yazın