Farmasi Ürün Satış Sistemi

ileteknoadmin

Farmasi Ürün Satış Sistemi

Kozmetik sektörünün yerli markası olan Farmasi markasının danışmanları firma tarafından gönderilen ve profesyonel tasarımlara sahip olan Farmasi katalog ile satış yapmaktadır. Profesyonel bir şekilde tasarlanmış olan kataloglar ile hiçbir ürün bilgisi olmayan ve satış tecrübesi olmayan danışmanlar dahi kolayca tanıtım ve ürün satışı yapabilir. Her şeyin profesyonel bir şekilde sistematik hale getirildiği Farmasi firması yerli bir firma olmasının yanında Türkiye genelinde binlerce danışmanı ile hizmet vermektedir.

Her bir danışman satış yaptığı aylık ciro ile Farmasi bünyesinde bir unvana sahip olur. Sisteme ilk kez giren danışmanlar satış piramidinin en alt tabakasında yer alırken sonraki aşamalarda ise satış cirolarına göre en üst tabakaya kadar ulaşabilirler. Danışmanlar satış yaparken en büyük yardımcıları olan Farmasi katalogları danışmanlardan alınan geri bildirimler sayesinde profesyonel tasarımlara sahip olmuştur. En acemi danışman bile katalog yardımı ile profesyonel bir danışman gibi ürün tanıtımı ve satışı yapabilir.

Farmasi Üyelik İşlemleri

Danışman olarak görev alacağınız Farmasi firmasının bir parçası olmak için öncelikle Farmasi üyelik işlemlerinizi şuradan yapmanız gerekiyor. 5 dakika kadar bir süre de köklü bir firma olan Farmasi firmasının üyesi olarak danışman olarak çalışmaya başlayabiliyorsunuz. Kendi işinizin patronu olarak çalışmaya başlayacağınız Farmasi danışmanlığında en büyük yardımcını firma tarafından size gönderilen kataloglar oluyor. Tüm ürün gruplarının yer aldığı be her biri ürünün kodu ile sipariş edildiği bir sistem üzerinden kolaylıkla satış yapabiliyorsunuz.

Yazar hakkında

teknoadmin administrator

Bir cevap yazın