Etik Değerlere Bağlı Yürütülen Çalışmalar

ileteknoadmin

Etik Değerlere Bağlı Yürütülen Çalışmalar

Profesyonelleşen ekibi ve deneyimli kadrosu ile 2017 yılında faaliyetlerine başlayan Yüksel Psikolojik Danışmanlık Merkezimiz, tüm bireylerin psikolojik sağlığının korunması amacı ile gerekli çalışmaları yürütmektedir. Merkezimiz sayesinde Beylikdüzü psikolog ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılıyoruz. Hizmetlerimiz kapsamında birçok farklı alanda çalışmalara imza atılmaktadır. Ülkemizde Psikiyatri bilim dalının önemi pek anlaşılamamıştır. Bu alanda da gereken adımları atarak psikolojik danışmanlığın ne kadar önemli olduğunu göstermeye çalışıyoruz.

Yüksel Psikolojik Danışmanlık kapsamında cinsel hayatınızdaki sorunları gidermek için uzmanlarımız tarafından cinsel terapi hizmetleri verilmektedir. Cinsel sorunlar konusunda gerekli eğitimleri almış olan psikiyatristlerimiz tarafından bireylere ya da çiftlere tedavi terapileri düzenlenmektedir. Cinsel terapiler erken boşalma, vajinismus, kadınlarda ağrılı ilişki, kadınlarda ve erkeklerde cinsel isteksizlik gibi sorunları yaşayan kişilere verilmektedir. Detaylı bilgi için http://www.yukselpsikoloji.com/cinsel-danismanlik adresini ziyaret edebilirsiniz.

İnsanların yaşamlarında en rahatsız edici sorunların başında evlilik çatışmaları gelmektedir. Tüm evliliklerde elbette bazı sorunlar yaşanması doğaldır. Ancak bazen çiftlerin kendi aralarında çözemediği ciddi sorunlar yaşanabilmektedir. Bu durumda çift terapisi desteği alarak sorunlarınızın bir profesyonel tarafından incelenmesini ve çözüm bulunmasını sağlayabilirsiniz. Evliliğinizi sağlıklı bir şekilde yürütebilmeniz için gereken tüm yardımlar sağlanmaktadır.

Merkezimizde yetişkin bireylere, çocuklara, gençlere, çiftlere, kadınlara ve erkeklere psikolojik anlamda profesyonel destek verilmektedir. Uzmanlarımızın deneyimlerinden yararlanmak için bizleri arayarak randevu alabilirsiniz.

Yazar hakkında

teknoadmin administrator

Bir cevap yazın