Diş Sorunları İçin Teşhis ve Tedavi Yöntemleri

ileteknoadmin

Diş Sorunları İçin Teşhis ve Tedavi Yöntemleri

Kurumsal bir yapı altında sunduğumuz ağız ve diş sağlığı hizmetlerimiz ile İstanbul’da Orident markasının bilinirliğini artırdık. Hastalarımızın memnuniyetini esas alarak yürüttüğümüz çalışmalarımız ile şikâyetlere kısa sürede çözüm üretiyoruz. Son günlerde 20 lik Diş şikâyetleri ile kliniğimize gelen hastalarımızın oranı artmıştır. Gömülü ve yarı gömülü olarak bulunan 4 tane 20 lik dişlerin ciddi derecede ağrılara neden olduğu bilinmektedir.

20 lik dişlerle ilgili yaşanan sorunlar büyük olsa da, korktukları için tedaviye yanaşmayan kişi sayısı çok yüksektir. Ancak kliniğimizde son teknolojik yöntemleri kullanıyoruz ve ağrı hissetmeden 20 lik diş çekimi ile sorunlarınızı kökünden hallediyoruz. Alt ve üst çenelerde bulunan 20 lik dişlerinizin çekilmesi gerekenleri sırası ile çekiyoruz.

Gömülü olarak bulunan ve diğer dişlerin yönünü etkileyen 20 lik dişler için 20 lik diş ameliyatı tedavi yöntemini uyguluyoruz. 20 lik dişler hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayınız.

Ameliyat işlemini lokal ya da genel anestezi altında uyguluyoruz. Ameliyat işlemi sonrasında hastalarımıza önereceğimiz tedavi yöntemleri ile ameliyatın etkilerinin kısa sürede atılmasına yardımcı oluyoruz. Profesyonel hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız, kliniğimizi aramanız yeterlidir.

Yazar hakkında

teknoadmin administrator

Bir cevap yazın