Bursa İnşaat Sektör Sektöründe Yenilikçi Duruş

ileteknoadmin

Bursa İnşaat Sektör Sektöründe Yenilikçi Duruş

Eskiden bu yana kullanılan bir tabir vardır, başını sokacak bir ev. Bu görüşle yapılan eski yapıların sadece taştan duvardan ibaret, konforsuz binalar olduğunu görürsünüz. Kimi zaman salon kadar banyo, banyo kadar salon olarak projelendirilmiş evler kimi zaman da iki kişinin aynı anda sığamayacağı kullanışsız balkonlar sadece başını sokmak için ev yapan firmaların ürünü olmaktaydı. Zamanla estetik hayatın her alanına dahil oldu ve işin içine mimar dokunuşları girdi.

Bursa’da hizmet vermeye başlamamızın ardından Bursa mimar alanında en iyi çalışanlarından oluşan yetenekli ve dinamik kadro kurduk. İnşa ettiğimiz her yapıya hayatın içinden detaylar katarak keyifle yaşanır bir hale getirdik. 2007’den günümüze kadar toplu konut, otel, hastane ve ofis gibi bir çok projeye imza attık. Tüm bunları yaparken müşterilerimizi göz önünde bulundurarak doğruluk ve dürüstlükten asla ödün vermedik.

Bursa inşaat sektöründe her gün yeni adımlar atıyor. Biz de bu adımlara ayak uydurarak teknoloji ve bilimin avantajlarından faydalanıyoruz. Bu sayede inşa ettiğimiz binalar ergonomik ve ekonomik açıdan üst seviyelere tanışıyor.Bir adım sonrasını ön görüp her gün daha iyi işler çıkarmak için çalışıyoruz.

Yazar hakkında

teknoadmin administrator

Bir cevap yazın