Bakışlarınızı Değiştirecek Kaş Tasarımları

ileteknoadmin

Bakışlarınızı Değiştirecek Kaş Tasarımları

Funda Barlık yönetiminde hizmetlerini sürdüren güzellik merkezimizde sektörün en çok ilgi gören kıl tekniği kaş uygulaması gerçekleştirilmektedir. Kadınlar için kaşların önemli bir yeri bulunmaktadır. Yüz ifadesini tamamen değiştiren kaşların yoğunluğu, uzunluğu ve rengi kişiden kişiye farklılık göstermektedir. Bu farklılıklara göre en doğru kaş tasarımını ortaya çıkaran ekibimiz, bakışlarınıza aryı bir hava katmaktadır.

İzmir ve İstanbul Kaş Tasarım hizmetlerimiz ile birçok kadını hayal ettiği bakışlara kavuşturan güzellik merkezimiz, beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamaktadır. Her zaman en doğalından yana olan ekibimiz, profesyonel hizmetlerinin yanında konforlu ve hijyenik ortamlarda çalışmalarını yürütmektedir.

Güzellik kategorisindeki tüm gelişmeleri yakından takip eden Funda Barlık Güzellik Akademisi, son dönemlerin popüler uygulamalarından olan microblading kaş tasarım konusunda uzmanlaşmıştır. Kalıcı güzellik ve kaliteli yaşam prensiplerini ilke edinen uzmanlarımız, kaliteli malzemeler ile isteklerinizi karşılayacak kaş tasarımları ortaya çıkarmaktadır.

3 boyutlu kaş yöntemi sayesinde kaş şeklinden ve seyrekliğinden memnun olmayan kişilere yardımcı oluyoruz. Yüzün bütününe tam uyum sağlayan ve göz çevresindeki güzelliği ortaya çıkaran kaş tasarımlarımız ile bakışlarınızı değiştiriyoruz. Daha fazla bilgi almak için ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Yazar hakkında

teknoadmin administrator

Bir cevap yazın