Ankara’nın En Güvenilir Asus Servisi

ileteknoadmin

Ankara’nın En Güvenilir Asus Servisi

Son dönemlerde birçok kişi tarafından tercih edilen Asus markasının yurt genelinde çok fazla servisi bulunmamaktadır. Bu eksikliği gören firmamız, Ankara gibi kalabalık bir şehirde ASUS SERVİSİ hizmetlerine başlamıştır. Gelişen teknolojiye ayak uyduran sitemiz, hizmetlerine yansıttığı bu gelişmeler ile son derece başarılı ve kaliteli hizmetler sunmaktadır.

Uzun süredir sektörde faaliyetlerini sürdüren ankara asus servisi firmamız, her geçen gün başarılı çalışmalarına bir yenisini eklemektedir. Eğer Asus marka laptop, projeksiyon cihazı ya da notebook sahibi iseniz firmamızı istediğiniz zaman arayabilirsiniz. Servisimize getirilen cihazınızı öncelikle genel bir testten geçiriyoruz ve cihazın sorununu tespit ediyoruz. Daha sonra sorunun kesin çözümü için uygulayacağımız yöntemler ile ilgili siz değerli müşterilerimize bilgi veriyoruz.

Arıza tespit ücreti almayan firmamız, Asus laptop servisi olarak laptoplarınızın arıza tespitinde de herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Genelde cihazların aynı gün teslimi için elimizden geleni yapıyoruz. Eğer parça değişimi yapılacaksa, onayınız alınarak işlemlere devam edilmektedir. Orijinal parça değişimi sayesinde laptopunuzu uzun süre ilk günkü kalitesinde kullanabileceksiniz.

Yazar hakkında

teknoadmin administrator

Bir cevap yazın